Płyn uszczelniający Ceresit CO 81

  • Płyn uszczelniający Ceresit CO 81
Producent: Ceresit
Kod produktu: co81
EAN:5900089481309
299,00 zł
szt.
Out Of Stock
1495 pkt.
29.90 pkt.

Opakowanie: 30kg (25 l)

Płyn uszczelniający Ceresit to płyn stworzony do iniekcji – preparat idealny do blokowania podciągania wody w sposób kapilarny oraz do uszczelnień powierzchniowych. Iniekcje wykonuje się przede wszystkim w murach ceglanych oraz wypełniając drobne pęknięcia.

Właściwości:

  • hydrofobowość

  • reaktywność

  • wzmacniające podłoże

  • zamykanie kapilarów

  • głęboko penetrujący


Opis
1.Wykonywanie iniekcji. Płyn CO 81 uszczelnia kapilary w murach ceglanych i kamiennych oraz drobne pęknięcia o szerokości do 0,5 mm. Do wywierconych w murze otworów płyn może być wprowadzany pod ciśnieniem (metoda szczególnie zale-cana, gdy mury są bardzo zawilgocone) lub grawitacyjnie (mury lekko wilgotne i wilgotne). 2. Uszczelnianie powierzchniowe. CO 81 można stosować razem z zaprawą CR 65 na bardzo wilgotnych powierzchniach murów, tynków, betonów (np. na połączeniu ściany z ławą fundamentową) w celu uzyskania suchego podłoża umożliwiającego użycie bitumicznych materiałów izolacyjnych Ceresit: CP 43, BT 18. Na suchych lub lekko wilgotnych podłożach CO 81 może samodzielnie stanowić warstwę gruntującą dla masy szpachlowej CP 43, CP 44, CP 48. Płyn można nakładać na powierzchnie pionowe i poziome. Razem z zaprawą CR 65 może być on użyty do uszczelniania murów fundamentowych od strony piwnic. Nie stosować na podłożach zawierających gips.

Orientacyjne zużycie:
1. Wykonywanie iniekcji od 10 do 15 kg/m2 przekroju muru


2. Uszczelnianie powierzchniowe
podłoży mało nasiąkliwych (roztwór wodny 1:1) ok. 0,15 kg/m2
podłoży nasiąkliwych ok. 0,4 kg/m2

Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Zamknij
Jplayer
pixelpixelpixel