O FIRMIE ABUD


Nie mamy jednego powodu, dla którego moglibyśmy uważać się za najlepszych w branży. Mamy jednak tysiące powodów, aby sądzić, że tak jest. To opinie naszych Klientów, Partnerów, Współpracowników i Dostawców. Nie twierdzimy, że wszystkie są absolutnie pozytywne. Możemy jednak zapewnić, że robimy wszystko, aby zawsze takie były. To filozofia zespołu ABUD.

Zapraszamy do poznania nas bliżej.

Współtworzymy branżę budowlaną
w Polsce

ABUD tworzymy już od 18 lat. Historia naszej firmy sięga 1997 roku – czasu, gdy branża budowlana zaczęła dostosowywać się do nowych, bardzo wysokich wymagań jakościowych. Chcieliśmy brać w tym udział, dlatego zaczęliśmy specjalizować się w dostawie systemów ociepleń budynków. Po latach wypracowanie dobrej marki pozwoliło nam znacznie rozszerzyć działalność i stworzyć jedną z najbardziej kompleksowych ofert z zakresu materiałów budowlanych na rynku.

ABUD to dziś trzy bardzo mocne filary:

  1. ABUD Market Budowlany – sklep samoobsługowy z produktami dla domu i ogrodu
  2. ABUD Systemy Budowlane – obsługa inwestycji budowlanych
  3. ABUD.PL - sprzedaż internetowa

Konsekwentnie realizujemy nasz podstawowy plan, jakim jest osiągnięcie pozycji firmy pierwszego wyboru dla tysięcy budujących.

Warszawa | Abud tworzymy od 18 lat
Abud - Materiały budowlane Abud - Materiały budowlane

Kompleksowa oferta zawsze pod ręką

Kilka lat temu postawiliśmy sobie cel – chcieliśmy dotrzeć z naszą ofertą do możliwie najszerszej grupy Klientów, także indywidualnych. Nowe możliwości otworzył przed nami otwarty w 2013 roku market budowlany w podwarszawskim Józefowie. Poszerzyliśmy swoją ofertę o produkty wykończeniowe, dekoracyjne oraz ogrodowe.

ABUD to tysiące produktów kilkudziesięciu czołowych marek, które są dostępne dla naszych Klientów 7 dni w tygodniu.

Wszystkim Klientom proponujemy transport zamówionych towarów na terenie Warszawy i okolic. W przypadku dalszych miejscowości korzystamy z usług sprawdzonych firm spedycyjnych.

Abud - Materiały budowlane Abud - Materiały budowlane
Warszawa | Abud - Materiały budowlane Abud - Materiały budowlane

Sukces ABUD tworzy nasza kadra

ABUD to jedna z bardziej znanych stacjonarnych hurtowni budowlanych w Warszawie i jej najbliższych okolicach. Na to miano solidnie zapracowaliśmy, oferując naszym Klientom indywidualnym i inwestycyjnym kompleksowy zakres produktów, szybką realizację zamówień oraz bardzo niskie ceny.

Nasi Klienci doceniają fakt, że gwarantujemy im znalezienie właśnie tego, czego akurat potrzebują. Nie tworzymy wirtualnej oferty i stawiamy na rozwiązania systemowe. Klient opuszcza hurtownię zaopatrzony we wszystkie materiały niezbędne do realizacji inwestycji.

Posiadamy także własną mieszalnię farb i tynków, co otwiera przed naszymi Klientami dużo szersze możliwości doboru koloru i skraca czas oczekiwania na gotowy produkt.

Zdecydowanie wielką wagę przykładamy do kompetencji naszych pracowników i doradców technicznych. Każdy, kto odwiedza hurtownię ABUD, musi mieć gwarancję otrzymania fachowej porady w zakresie doboru konkretnego materiału do jego potrzeb i oczekiwań. Inwestujemy w szkolenia, współpracujemy także z producentami, dzięki czemu nasi pracownicy zawsze są na bieżąco informowani o nowych dostępnych rozwiązaniach i właściwościach danego produktu


 


ABUD dla Klientów inwestycyjnych

Jesteśmy sprawdzonym partnerem przy realizacji nawet bardzo zaawansowanych projektów budowlanych. ABUD posiada odpowiednie zaplecze techniczne i merytoryczne do obsługi inwestycji. Firmom budowlanym chcącym uzyskać nasze wsparcie, zawsze proponujemy indywidualne warunki współpracy, które zwykle skutkują nawiązaniem długotrwałych relacji biznesowych.

Nad prawidłową obsługą powierzonych nam inwestycji czuwa zespół doświadczonych doradców techniczno-handlowych budownictwa. Nie ma żadnej przesady w nazywaniu ich pasjonatami branży. Tylko z takimi ludźmi chcemy pracować i ich znajdujemy – z korzyścią dla naszych Klientów.

ABUD nie stoi w miejscu, wciąż planujemy dalszy rozwój naszej oferty, aby dostosowywać ją do aktualnych i przyszłych wymagań rynku inwestycyjnego. Taka postawa pozwoliła nam stworzyć silną markę, która liczy się w tej trudnej branży.

Jesteśmy dumni, mogąc wspierać rozwój budowlany i architektoniczny Polski, od mieszkań, domów, po wielkie inwestycje.

pixelpixel