Farby

ilość produktów: 4904

Poniżej prezentujemy listę produktów, które są dostępne w naszym sklepie. Farby do ścian białe, w gotowych kolorach, czy barwione w naszych mieszalnikach na tysiące kolorów z pośród palet barw tj: NCS, RAL, Bolix, Caparol, Ceresit, Kabe, Tikkurila. Oprócz farb wewnętrznych, oferujemy wysokiej jakości elewacyjne farby zewnętrzne silikonowe, silikatowe oraz akrylowe.

Ciekawym pomysłem jest zastosowanie farb dekoracyjnych tj.: fluorescencyjna, perłowamagnetyczna czy farba tablicowa, którą również barwimy na miejscu!

Zapraszamy ponadto do zakupu produktów przeznaczonych do zabezpieczania posadzek betonowych, często w garażach lub obiektach użyteczności publicznej. Żywiczne posadzki epoksydowe, można wykańczać na wiele sposobów np. uzyskując efekt "skórki pomarańczy", wykorzystując posypkę z pisaku bądź specjalnych płatków antypoślizgowych. W łazienkach i kuchniach, często stosuje się wykończenie w taki sposób aby nadać gładką i błyszczącą powierzchnię, przypominającą szkło. Wykończyć można również w mat i osiągnąć charakter industrialny.

Ponadto w naszej ofercie znajdziesz produkty do malowania, lakierowaniaimpregnowania czy bejcowania drewna. Wymienione czynności zabezpieczają drewno, przed niszczeniem oraz nadają powierzchni odpowiedni wygląd. Efektem może być powłoka bezbarwna w przypadku lakieru, półprzezroczysta przy impregnowaniu i bejcowaniu, czy zupełnie zamalowana. 

Do malowania metalów zalecamy używania emalii akrylowych, które są wodorozpuszczalne oraz nie wydają nieprzyjemnych zapachów. Są również ekologiczne oraz bezpieczne w stosowaniu. Farby do metalu to również emalie alkidowe lub chlorokauczuk, które często stosuje się do malowania ogrodzeń czy innych elementów metalowych, narażonych na erozje. W tej kategorii udostępniamy także farby do malowania dachów a w szczególności do blach ocynkowanych czy nawet pokryć bitumicznych. Aplikując te farby należy używać osłony oddechu oraz oczu.

Farby akrylowe, silikonowe, silikatowe są rozpuszczalne w wodzie, natomiast do emalii alkidowych czy do chlorokauczuku, wymagany będzie specjalny rozcieńczalnik, którym umyjemy narzędzie oraz w miarę potrzeb rozrzedzimy nieco konsystencję farby. Farby często rozcieńcza się do gruntowania powierzchni, lepszym jednak sposobem jest używanie specjalnych preparatów gruntujących, które są przeznaczone do odpowiedniej farby oraz odpowiedniej nawierzchni, którą mamy zamiar malować.

Zachęcamy do korzystania z menu po lewej stronie strony internetowej, lub wyszukiwarki u góry strony w celu wyszukania odpowiednigo produktu w odpowiednim kolorze.

Wybierając opcję "Dostępne od ręki", wykluczysz pokazywanie się kolorów barwionych na zamówienie i wybierzesz sobie produkt w gotowym kolorze. Taki produkt możesz zwrócić w przeciągu 14 dni, bez podania przyczyny. Farby barwione na zamówienie nie podlegają zwrotowi.

Mamy nadzieję, że uda Ci się znaleźć odpowiednią kartotekę z pośród ponad 5000 prezentowanych.

Strona wciąż jest rozbudowywana o nowe pozycje, jeżeli nie możesz znaleźć odpowiedniego produktu, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub korespondencji poprzez chat. Z chęcią pomożemy!

pixelpixel