Biuro obsługi klienta

Zadzwoń lub napisz do nas

Infolinia: 22 610 01 80

Fax: 22 615 84 91

E-mail: sklep@abud.pl

Ładowanie mapyŁadowanie nawigacjiSzukanie adresu
Napisz do nas! - formularz
Napisz do nas
Twój mail:To pole jest wymagane do złożenia zamówienia
Temat:To pole jest wymagane do złożenia zamówienia
Treść listu:To pole jest wymagane do złożenia zamówienia
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia - są wymagane

 

ZAPRASZAMY NA MIEJSCE

 

   ABUD Systemy Budowlane

   Ul. Patriotów 208

   04-700 Warszawa

   tel.: 22 615 78 13

 

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek - Piątek: 7.00 - 19.00

Sobota: 8.00 - 15.00

 

 

   ABUD Market Budowlany

   Ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 25

   05-420 Józefów

   tel.: 22 769 37 76

 

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek - Sobota: 7.00 - 20.00

Niedziela: 9.00 - 17.00

 


Wyświetl większą mapę
 
Wyświetl większą mapę

 

 

DZIAŁ HANDLOWY:

 

 

 

 

 

     DZIAŁ HANDLOWY:

 

 

Sylwia Dylewska

Kierownik sklepu

+48 519 609 690

22 610 01 80 w. 15

sdylewska@abud.pl

 

Zdzisław Pluta

Obsługa klienta

+48 506 099 334

22 610 01 80 w. 13

zpluta@abud.pl

Teresa Grzybowska

Obsługa klienta

+48 797 190 591

22 610 01 80 w. 38

tgrzybowska@abud.pl

Iwona Żajewska

Obsługa klienta

+48 506 099 334

22 610 01 80 w. 14

izajewska@abud.pl

Konrad Zachwatowicz

Obsługa klienta

+48 519 609 659

22 610 01 80 w. 11

kzachwatowicz@abud.pl

Jonatan Kopiński

Obsługa klienta

+48 506 099 334

22 610 01 80 w. 14

jkopinski@abud.pl

 

 

 

     Katarzyna Lisowska-Chrapek

     Kierownik sklepu

     +48 797 492 726

     22 610 01 80 w. 36

     klisowska@abud.pl

 

     Paweł Ognik

     Obsługa klienta

     +48 519 609 559

     22 610 01 80 w. 23

     pognik@abud.pl

Alan Ożóg

Obsługa klienta

+48 519 609 559

22 610 01 80 w. 23

aozog@abud.pl

     Olga Chodkiewicz

     Obsługa klienta

     +48 519 609 559

     22 610 01 80 w. 23

     ochodkiewicz@abud.pl

Łukasz Krzemiński

Obsługa klienta

+48 519 609 559

22 610 01 80 w. 24

lkrzeminski@abud.pl

 

 

 

 

 

 

 

DZIAŁ SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ:

 

Daniel Pieńkowski

Obsługa klienta

+48 571 244 157

22 610 01 80 w. 20

dpienkowski@abud.pl

Aleksandra Trzaskowska

Obsługa klienta

+48 512 772 616

22 610 01 80 w. 26

atrzaskowska@abud.pl

 

 

 

 

DZIAŁ OBSŁUGI INWESTYCJI:

 

Anna Śledziewska

Dyrektor Handlowy

+48 515 175 300

22 610 01 80 w. 25

asledziewska@abud.pl

Mariusz Kuźmiński

Kierownik ds. Kluczowych Klientów

+48 509 928 229

22 610 01 80 w. 22

mkuzminski@abud.pl

Marcin Szkołuda

Przedstawiciel Handlowy

+48 516 138 955

mszkoluda@abud.pl

Jarosław Możdżonek

Przedstawiciel Handlowy

+48 512 021 128

jmozdzonek@abud.pl

Kazimierz Gawęcki

Przedstawiciel Handlowy

+48 690 494 424

kgawecki@abud.pl

Michał Górski

Przedstawiciel Handlowy

+48 515 048 396

mgorski@abud.pl

Robert Gutowski

Przedstawiciel Handlowy

+48 510 759 173

rgutowski@abud.pl

 

 

 

 

DZIAŁ TRANSPORTU:

 

Maciej Walenda

Kierownik ds. Logistyki

+48 502 254 787

22 610 01 80 w. 17

maciej.walenda@abud

Joanna Szablewska

Specjalista ds. Transportu

+48 519 609 155

22 610 01 80

jszablewska@abud.pl

 

 

DZIAŁ ZAOPATRZENIA:

 

ABUD Warszawa

Arkadiusz Szymański

Specjalista ds. Zaopatrzenia

+48 511 463 561

22 610 01 80 w. 19

aszymanski@abud.pl

Sebastian Dąbrowski

Specjalista ds. Zaopatrzenia

+48 505 275 643

22 610 01 80 w. 19

sdabrowski@abud.pl

 

ABUD Józefów

Ewa Zaciera

Specjalista ds. Zaopatrzenia

+48 511 430 090

22 610 01 80 w. 27

ezaciera@abud.pl

Ewelina Paciorek

Specjalista ds. Zaopatrzenia

+48 511 430 090

22 610 01 80 w. 27

epaciorek@abud.pl

Karol Chraszcz

Specjalista ds. Zaopatrzenia

+48 511 430 090

22 610 01 80 w. 27

kchraszcz@abud.pl

 

 

DZIAŁ MARKETINGU:

 

Jakub Walenda

Kierownik ds. Marketingu

+48 501 760 684

jw@abud.pl

Grzegorz Chytkowski

Specjalista ds. Marketingu

22 610 01 80 w. 20

gchytkowski@abud.pl

 

 

DZIAŁ FINANSÓW:

 

Eliza Kodym

Kierownik Administracyjno-Finansowy

+48 511 430 173

22 610 01 80 w. 16

ekodym@abud.pl

Małgorzata Koselnik

Specjalista ds. Rozliczeń

22 610 01 80 w. 28

mkoselnik@abud.pl

Katarzyna Zduńczyk

Specjalista ds. Finansów

22 610 01 80 w. 27

kzdunczyk@abud.pl

 


 

ABUD

Właściciel sklepu

Pełna nazwa:F.H.U. ABUD Andrzej Walenda

Adres:

ABUD

Patriotów 208

04-700 Warszawa

(POLSKA)

NIP: 113-018-89-07

REGON: 012797288

Numer konta do wpłat: 24 1240 6133 1111 0000 4803 9963

Nasz bank: Pekao S.A.

SWIFT: PKOP PL PW

Telefon stacjonarny: 22 610 01 80

pixelpixelpixelpixelpixel