Biuro obsługi klienta

Zadzwoń lub napisz do nas

Infolinia: 22 610 01 80

Fax: 22 615 84 91

E-mail: sklep@abud.pl

Ładowanie mapyŁadowanie nawigacjiSzukanie adresu
Napisz do nas! - formularz
Napisz do nas
Twój mail:To pole jest wymagane do złożenia zamówienia
Temat:To pole jest wymagane do złożenia zamówienia
Treść listu:To pole jest wymagane do złożenia zamówienia
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia - są wymagane

Nasze sklepy

ABUD WARSZAWA PATRIOTÓW 208ABUD JÓZEFÓW PIŁSUDSKIEGO 25
ABUD Józefów

ABUD Market Budowlany

Ul. Piłsudskiego 25

05-420 Józefów

tel.: 22 769 37 76

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek - Sobota: 7.00 - 20.00

Niedziela: 9.00 - 17.00


Wyświetl większą mapę

DZIAŁ HANDLOWY:

Katarzyna Lisowska-Chrapek
Kierownik Sklepu
+48 797 492 726
22 610 01 80 w. 40
klisowska@abud.pl
Paweł Ognik
Kierownik Zmiany
+48 519 609 559
22 610 01 80 w. 23
pognik@abud.pl
Łukasz Krzemiński
Kierownik Zmiany
+48 519 609 559
22 610 01 80 w. 24
lkrzeminski@abud.pl
Agata Nowosielska
Specjalista ds. Sprzedaży
+48 519 609 559
22 610 01 80 w. 24
anowosielska@abud.pl
Jolanta Przybylska
Specjalista ds. Sprzedaży
+48 519 609 559
22 610 01 80 w. 24
jprzybylska@abud.pl
Olga Chodkiewicz
Specjalista ds. Sprzedaży
+48 519 609 559
22 610 01 80 w. 24
ochodkiewicz@abud.pl

DZIAŁ SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ:

Daniel Pieńkowski
Kierownik ds. E-commerce
+48 571 244 157
22 610 01 80 w. 20
dpienkowski@abud.pl
Michał Bogowicz
Specjalista ds. E-commerce
+48 517 154 144
22 610 01 80 w. 21
mbogowicz@abud.pl
Paulina Szymczak
Specjalista ds. E-commerce
+48 512 772 616
22 610 01 80 w. 22
pszymczak@abud.pl
Klaudia Rutkowska
Specjalista ds. E-commerce
+48 512 772 616
22 610 01 80 w. 37
krutkowska@abud.pl

DZIAŁ ZAOPATRZENIA:

Izabela Golińska
Kierownik ds. Zaopatrzenia
+48 517 824 246
22 610 01 80 w. 27
igolinska@abud.pl
Wioleta Czarnowska-Bąk
Specjalista ds. Zaopatrzenia
+48 511 430 090
22 610 01 80 w. 27
wczarnowska@abud.pl
Karol Chraszcz
Specjalista ds. Zaopatrzenia
+48 502 354 106
22 610 01 80 w. 30
kchraszcz@abud.pl
Anna Gładecka
Specjalista ds. Zaopatrzenia
+48 511 430 090
22 610 01 80 w. 27
agladecka@abud.pl
Marek Korzeniewski
Specjalista ds. Zaopatrzenia
+48 511 430 090
22 610 01 80 w. 27
mkorzeniewski@abud.pl

DZIAŁ MARKETINGU:

Grzegorz Chytkowski
Specjalista ds. Marketingu
22 610 01 80 w. 37
gchytkowski@abud.pl

DZIAŁ FINANSÓW:

Eliza Kodym
Kierownik Administracyjno-Finansowy
+48 511 430 173
22 610 01 80 w. 35
ekodym@abud.pl
Małgorzata Koselnik
Specjalista ds. Rozliczeń
22 610 01 80 w. 36
mkoselnik@abud.pl
ABUD Radość

ABUD Systemy Budowlane

Ul. Patriotów 208

04-700 Warszawa

tel.: 22 615 78 13

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek - Piątek: 7.00 - 19.00

Sobota: 8.00 - 15.00


Wyświetl większą mapę

DZIAŁ HANDLOWY:

Sylwia Dylewska
Kierownik Sklepu
+48 519 609 690
22 610 01 80 w. 15
sdylewska@abud.pl
Zdzisław Pluta
Specjalista ds. Sprzedaży
+48 506 099 334
22 610 01 80 w. 13
zpluta@abud.pl
Arkadiusz Dąbrowa
Specjalista ds. Sprzedaży
+48 797 190 591
22 610 01 80 w. 10
adabrowa@abud.pl
Konrad Zachwatowicz
Specjalista ds. Sprzedaży
+48 519 609 659
22 610 01 80 w. 11
kzachwatowicz@abud.pl
Jonatan Kopiński
Specjalista ds. Sprzedaży
+48 506 099 334
22 610 01 80 w. 14
jkopinski@abud.pl
Grzegorz Flak
Specjalista ds. Sprzedaży
+48 506 099 334
22 610 01 80 w. 14
gflak@abud.pl

DZIAŁ OBSŁUGI INWESTYCJI:

Anna Śledziewska
Dyrektor Handlowy
+48 515 175 300
asledziewska@abud.pl
Marcin Szkołuda
Przedstawiciel Handlowy
+48 516 138 955
mszkoluda@abud.pl
Michał Sobczak
Przedstawiciel Handlowy
+48 512 021 128
msobczak@abud.pl
Kazimierz Gawęcki
Przedstawiciel Handlowy
+48 690 494 424
kgawecki@abud.pl
Piotr Łącki
Przedstawiciel Handlowy
+48 530 662 383
placki@abud.pl
Robert Gutowski
Przedstawiciel Handlowy
+48 510 759 173
rgutowski@abud.pl

DZIAŁ ZAOPATRZENIA:

Arkadiusz Szymański
Specjalista ds. Zaopatrzenia
+48 511 463 561
22 610 01 80 w. 19
aszymanski@abud.pl
Sebastian Dąbrowski
Specjalista ds. Zaopatrzenia
+48 505 275 643
22 610 01 80 w. 19
sdabrowski@abud.pl
ABUD Przewodowa

ABUD Systemy Budowlane

Ul. Przewodowa

04-895 Warszawa

tel.: 531 457 875

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek - Piątek: 7.00 - 17.00

Sobota: 8.00 - 14.00


Wyświetl większą mapę

DZIAŁ HANDLOWY:

Jarosław Nowakowski
Kierownik Oddziału
+48 782 243 466
jnowakowski@abud.pl
Konrad Pawlicki
Przedstawiciel Handlowy
+48 733 988 898
kpawlicki@abud.pl
Wojciech Poziemski
Przedstawiciel Handlowy
+48 667 510 770
wpoziemski@abud.pl
Przemysław Kasperek
Przedstawiciel Handlowy
+48 510 138 555
pkasperek@abud.pl
Marcin Antosiewicz
Przedstawiciel Handlowy
+48 518 164 430
mantosiewicz@abud.pl

Właściciel sklepu

Pełna nazwa:F.H.U. ABUD Andrzej Walenda

Adres:

ABUD

Patriotów 208

04-700 Warszawa

(POLSKA)

NIP: 113-018-89-07

REGON: 012797288

Numer konta do wpłat: 24 1240 6133 1111 0000 4803 9963

Nasz bank: Pekao S.A.

SWIFT: PKOP PL PW

Telefon stacjonarny: 22 610 01 80

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixelpixelpixel