Spray na komary i kleszcze 50% DEET 90ml BROS
- Spray na komary i kleszcze 50% DEET 90ml BROS
Opis produktu
Spray na komary i kleszcze 50% DEET 90ml BROS to niezawodny preparat biobójczy stworzony z myślą o osobach aktywnych, które potrzebują skutecznej i długotrwałej ochrony przed owadami. Wysokie stężenie substancji czynnej DEET oraz dodatek kopolimeru kosmetycznego zapewniają odporność na pot i wodę, co gwarantuje ochronę nawet w trudnych warunkach terenowych. Spray sprawdzi się zarówno podczas spacerów w lesie, jak i w podróży do regionów tropikalnych, chroniąc przed komarami pospolitymi, tropikalnymi, kleszczami i meszkami. Praktyczna blokada rozpylacza zwiększa bezpieczeństwo użytkowania i transportu, a wygodna aplikacja pozwala na precyzyjne naniesienie preparatu na skórę.
Kluczowe zalety
- Wysokie stężenie DEET (50%) – maksymalna skuteczność ochrony przed owadami.
- Odporność na pot i wodę – wydłużony czas działania nawet w trudnych warunkach.
- Ochrona do 12h przed komarami, do 10h przed komarami tropikalnymi i meszkami, do 9h przed kleszczami – pewność bezpieczeństwa przez cały dzień.
- Blokada rozpylacza – zabezpieczenie przed przypadkowym użyciem w plecaku czy torbie.
- Poręczna butelka 90ml – wygodne opakowanie idealne na wycieczki i podróże.
- Skuteczność wobec owadów przenoszących groźne choroby – niezbędny w podróży do krajów tropikalnych.
- Łatwa i szybka aplikacja – precyzyjne nanoszenie na odsłonięte partie ciała.
- Preparat biobójczy o szerokim spektrum działania – ochrona przed komarami, kleszczami i meszkami.
Dane techniczne
- Pojemność: 90ml
- Stężenie substancji czynnej: DEET 50%, geraniol 0,005%
- Waga brutto: około 0,11kg
- Odporność na pot i wodę dzięki kopolimerowi kosmetycznemu
- Blokada rozpylacza – zabezpieczenie przed przypadkowym uruchomieniem
- Produkt biobójczy – stosować zgodnie z etykietą i zasadami bezpieczeństwa
- Kod EAN: 5904517383456
- Bezpieczeństwo: Parametry bezpieczeństwa
Zastosowanie
Spray na komary i kleszcze 50% DEET 90ml BROS jest idealny do stosowania podczas spacerów, wycieczek, biwakowania, wędkowania, pracy w ogrodzie, wypraw do lasu oraz podczas podróży do krajów o podwyższonym ryzyku występowania owadów przenoszących choroby. Zapewnia komfort i ochronę podczas każdej aktywności na świeżym powietrzu.
Wskazówki użytkowe
- Spryskiwać skórę z odległości około 15cm, aby zapewnić równomierne pokrycie.
- Na twarz i szyję aplikować pośrednio – nanieść na dłoń, a następnie rozprowadzić.
- Stosować raz dziennie u osób powyżej 18 roku życia.
- Po powrocie do domu umyć skórę wodą z mydłem oraz wyprać odzież.
- Przechowywać z dala od źródeł ciepła, ognia i poza zasięgiem dzieci.



