CAPAROL Capatect 190 klej uniwersalny Szary 25 kg

CAPAROL Capatect 190 klej uniwersalny Szary 25 kg

  • CAPAROL Capatect 190 klej uniwersalny Szary 25 kg
Kod produktu:
EAN:
39,30 zł
brutto / op.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: / op.
Cena regularna: / op.
Możesz kupić za 196.50 pkt.
z
Możesz kupić także poprzez:
Produkt w magazynie w bardzo dużej ilości
Produkt w magazynie w bardzo dużej ilości
14 dni na łatwy zwrot
Sprawdź, w którym sklepie obejrzysz i kupisz od ręki
CAPAROL Capatect 190 klej uniwersalny Szary 25 kg
CAPAROL Capatect 190 klej uniwersalny Szary 25 kg
Bezpieczne zakupy
Po zakupie otrzymasz 3.93 pkt.
Odroczone płatności. Kup teraz, zapłać za 30 dni, jeżeli nie zwrócisz
Kup teraz, zapłać później - 4 kroki
Przy wyborze formy płatności, wybierz PayPo.PayPo - kup teraz, zapłać za 30 dni
PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdź swoje dane i podaj pesel.
Po otrzymaniu zakupów decydujesz co ci pasuje, a co nie. Możesz zwrócić część albo całość zamówienia - wtedy zmniejszy się też kwota do zapłaty PayPo.
W ciągu 30 dni od zakupu płacisz PayPo za swoje zakupy bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli chcesz, rozkładasz swoją płatność na raty.
Oblicz raty LeaseLinkLeaseLink

CAPAROL Capatect 190 klej uniwersalny szary 25 kg – mineralny klej do wełny i styropianu, idealny do ociepleń i warstw zbrojonych.

Opis produktu

CAPAROL Capatect 190 klej uniwersalny szary 25 kg to wysokiej jakości sucha zaprawa mineralna, przeznaczona do mocowania płyt ocieplających z wełny mineralnej i styropianu oraz do wykonywania trwałych warstw zbrojonych siatką z włókna szklanego. Dzięki swoim właściwościom może być także stosowana jako szpachla fasadowa, do naprawy oraz wyrównywania powierzchni przed nałożeniem nowej wyprawy wierzchniej. Produkt wyróżnia się odpornością na warunki atmosferyczne, wysoką paroprzepuszczalnością oraz ekologicznym składem, zapewniając długotrwałą ochronę i stabilność systemów ociepleń.

Kluczowe zalety

  • Uniwersalne zastosowanie – klejenie płyt z wełny mineralnej i styropianu oraz wykonywanie warstw zbrojonych.
  • Niepalność w systemach z wełną mineralną – zwiększa bezpieczeństwo pożarowe elewacji.
  • Hydrofobowość – skutecznie chroni przed wilgocią i wpływem czynników atmosferycznych.
  • Wysoka paroprzepuszczalność – umożliwia „oddychanie” ścian i zapobiega kondensacji pary wodnej.
  • Długi czas gotowości do obróbki – wygoda podczas aplikacji na większych powierzchniach.
  • Stabilna konsystencja – nie spływa podczas nakładania, łatwa aplikacja nawet na pionowych powierzchniach.
  • Ekologiczna formuła – produkt przyjazny dla środowiska.
  • Wzmocniony mikro-włóknami PE – zwiększona wytrzymałość warstwy zbrojonej.

Dane techniczne

  • Typ: sucha zaprawa mineralna
  • Kolor: jasnoszary (na bazie szarego cementu)
  • Opakowanie: worek 25 kg
  • Kod EAN: 5908252938070
  • Zużycie przy klejeniu płyt: od 4,0 kg/m2
  • Zużycie przy warstwie zbrojonej: ok. 4,5 kg/m2 (styropian), ok. 5,0 kg/m2 (wełna mineralna)
  • Spoiwo: mineralne z dodatkami uplastyczniającymi
  • Wypełniacze: kwarcowe, kalcytowe, mineralne składniki lekkie
  • Zbrojenie: mikro-włókna PE
  • Bezpieczeństwo: parametry bezpieczeństwa

Zastosowanie

Produkt przeznaczony jest do mocowania płyt ocieplających z wełny mineralnej i styropianu w systemach ociepleń budynków, wykonywania warstw zbrojonych siatką z włókna szklanego oraz napraw i wyrównywania elewacji przed aplikacją tynków dekoracyjnych. Idealny do zastosowań zarówno w nowych inwestycjach, jak i podczas termomodernizacji budynków.

Wskazówki użytkowe

  • Przed aplikacją upewnij się, że podłoże jest czyste, suche i nośne.
  • Przygotuj zaprawę zgodnie z instrukcją na opakowaniu, mieszając z odpowiednią ilością wody.
  • Stosuj odpowiednie narzędzia do nakładania – pacę zębatą do klejenia, pacę stalową do warstw zbrojonych.
  • Zapewnij odpowiednie warunki schnięcia, unikając pracy podczas deszczu i mrozu.
  • Zużycie materiału dopasuj do rodzaju i chłonności podłoża oraz grubości warstwy.
Do pobrania
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
Caparol Polska Sp. z o.o.Więcej
Adres: Puławska 393Kod pocztowy: 02-801Miasto: WarszawaKraj: PolskaNumer telefonu: +48 22 544 20 40Adres email: info@caparol.pl
Symbol
5908252938070
Kod producenta
5908252938070
Bezpieczeństwo
Parametry bezpieczeństwa
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixelpixel