Chciałbyś malować ściany jak fachowiec?

Prolatex - Farba lateksowa

CHCIAŁBYŚ MALOWAĆ SCIANY JAK FACHOWIEC?

Malowanie ścian w naszych domach stało się niezwykle proste i podejmują się tego nawet osoby, które wcześniej nie miały wałka w ręku. Warunkiem osiągnięcia dobrego efektu jest jednak wybranie wysokiej jakości farb

Wybieramy farbę idealną

Dobra farba do wnętrz musi być paroprzepuszczalna. To gwarantuje jej wysoką trwałość i pożądany efekt wizualny. Firma Farby KABE Polska opracowała farbę dyspersyjno-krzemianowych AQUATEX. Jej główną zaletą jest brak gruntowania powierzchni przed malowaniem.

Farba AQUATEX nadaje powierzchni bardzo szlachetny, matowy wygląd. Idealnie nadaje się do malowania podłoży mineralnych, a szczególnie polecana jest do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności. Co więcej, ściana może być malowana już po 14 dniach od wykonania podłoża mineralnego, nie trzeba jej też wcześniej gruntować.

Do wyboru mamy całą paletę barw z wzornika kolorów farby KABE możliwych do uzyskania przy użyciu pigmentów nieorganicznych.

Farba bezpieczna dla zdrowia

Wiele osób boi się zawartych w farbach Lotnych Związków Organicznych, które mogą być bardzo groźne dla zdrowia. Firma Farby KABE rozwiązała ten dylemat, opracowując linię farb lateksowych PROLATEX. Są one wolne od szkodliwych związków, jednocześnie zachowują doskonałe krycie i piękny efekt dekoracyjny. Farba nadaje się do malowania wszelkich podłoży mineralnych w pomieszczeniach suchych i mokrych. Dostępna jest w 2 stopniach połysku: mat i półmat oraz w pełnej palecie barw.

Farby Kabe - szwajcarska jakość
Przejdź do kolejnej strony
pixelpixel